Sale konferencyjne

Hotel konferencyjny w górach? Tylko Perła Południa!

Hotel *** Perła Południa to nowoczesny ośrodek konferencyjny w górach. Jako renomowany hotel konferencyjny oferuje wynajem sal szkoleniowych, dostosowanych do wymagań współczesnych biznesmenów. To niezwykłe centrum konferencyjne zlokalizowano w pięknej scenerii parku krajobrazowego rzeki Poprad. Perła Południa to miejsce wyjątkowe, które wyróżnia się wśród innych obiektów konferencyjnych nie tylko uroczą scenerią.

Profesjonalny hotel konferencyjny w Beskidach

Hotel*** Perła Południa posiada pełną infrastrukturę, doskonałą obsługę i znakomitą kuchnię oraz liczne atrakcje. Odwiedzając centrum konferencyjno-szkoleniowe Perła Południa masz pewność, że Twoje firmowe wydarzenie będzie zrealizowane nienagannie i efektownie.

Każda sala konferencyjna została kompleksowo i nowocześnie wyposażona w:

✔ nagłośnienie,
✔ mikrofon bezprzewodowy,
✔ rzutnik slajdów 35 mm,
✔ rzutnik pisma,
✔ laptop,
✔ projektor video-komputer,
✔ ekran,
✔ panel ciekłokrystaliczny,
✔ mównicę,
✔ scenę,
✔ flipcharty,
✔ ksero, telefon, faks,
✔ internet WiFi oraz przewodowy.

Centrum konferencyjne Perła Południa oferuje komfortowe noclegi i pełną pomoc w organizacji konferencji, sympozjum czy imprezy firmowej w górach. Koordynujemy przebieg wydarzenia, dostarczamy materiały naukowe i wsparcie techniczne oraz zapewniamy pyszny poczęstunek.

Dlaczego Perła Południe?

Perła Południa przyciąga wspaniałym krajobrazem, czystym powietrzem i wyjątkowym mikroklimatem. To ośrodek konferencyjny w bliskim otoczeniu przyrody, który zapewnia liczne atrakcje, m.in. 25-metrowy basen zasilany wodą źródlaną oraz bogaty pakiet zabiegów SPA & Wellness.

Konferencja w Perle Południa? Sukces gwarantowany!

Perła Południa to nowoczesne centrum konferencyjne przystosowane do organizacji szkoleń i konferencji w górach. Jako prawdziwy ośrodek konferencyjny Perła Południa umożliwia przygotowanie zjazdów, sympozjów, kongresów, konferencji i wydarzeń kulturalnych lub innych eventów. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca - skontaktuj się z nami: ☎ +48 18 449-71-00 ☎ 605-240-240 .

Nasze obiekty konferencyjne w górach to najwyższy standard usług i wygoda dla uczestników. Oferujemy wynajem 7 sal szkoleniowych dla grup od 15 do 300 osób. Tutaj swobodnie zorganizujesz spotkania biznesowe lub firmowe konferencje w górach, niezależnie od wielkości wydarzenia.

Perła Południa to miejsce na biznes z klasą. Nasze centrum konferencyjne w górach to miejsce, w którym osiągniesz sukces!

Sale konferencyjne na każdą okazję

Hotel*** Perła Południa oferuje wynajem sali konferencyjnej w atrakcyjnej cenie. To wyjątkowe centrum oferuje znacznie więcej niż inne hotele konferencyjne. W ofercie wynajem różnych sal szkoleniowych w konkurencyjnych cenach. Wynajem sali konferencyjnej już od 250 zł do 1200 zł za dzień.