SPA |

KLASYCZNY (całościowy i częściowy)- Masaż o działaniu antystresowym i uspokajającym, sprzyja regeneracji sił. Jego głównym zadaniem jest usprawnienie krążenia krwi i limfy, a także zmniejszenie powysiłkowego napięcia mięśniowego. Masaż zaopatruje mięśnie w tlen i substancje odżywcze, usuwa toksyny, dzięki czemu mięśnie uzyskują większą zdolność do pracy i szybciej się regenerują.

RELAKSACYJNY(całościowy i częściowy)- Polecany szczególnie osobom mającym dużo obowiązków, żyjącym w stresie, a także uprawiającym sport. Celem masażu relaksacyjnego jest odprężenie i zmniejszenie napięcia fizycznego jak i psychicznego. Wpływa pozytywnie na aspekty zdrowotne organizmu, jak również poprawia samopoczucie. Pozwala na chwilę zapomnieć o problemach i obowiązkach.

MODELUJACY SYLWESTKĘ - Skuteczność masażu przejawia się w ubytkach nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz w redukcji rozstępów w masowanej okolicy ciała. Wpływa na zmianę konsystencji i przyspieszenie spalania tłuszczu w organizmie; po zabiegu skóra jest gładka, nawilżona i uwolniona od napięcia.

LECZNICZY KRĘGOSŁUPA  - Celem masażu leczniczego jest przede wszystkim zlikwidowanie nadmiernego napięcia i wzmocnienie słabych mięśni. Dzięki niemu mięśnie po obu stronach kręgosłupa zaczną znów prawidłowo pracować, poprawi się stabilizacja a kręgi i dyski wolniej będą się zużywać

SPORTOWY (całościowy i częściowy)- Intensywny masaż pozwalający szybciej odzyskać siły po znacznym wysiłku fizycznym, który obciążył organizm. Pomaga zmniejszyć przewlekłe napięcie mięśni oraz eliminuje mikrourazy.

REFLEKTORYCZNY STÓP - Ulga dla zmęczonych i przeciążonych stóp. Szczególnie polecany dla kobiet poruszających się na obcasie, jak i również dla osób aktywnych fizycznie. Po całym dniu chodzenia, biegania i noszenia butów, stopy zasługują na chwile ukojenia i relaksu. Zmniejsza napięcie mięśniowe i poprawia ukrwienie. Wpływa pozytywnie na aspekty zdrowotne organizmu, jak również poprawia samopoczucie.

BAŃKĄ CHIŃSKĄ -Wykonywany przy pomocy bańki próżniowej, która działa na zasadzie zasysania tkanki pod ciśnieniem. Polecany w przypadku dolegliwości bólowych mięśniowych, walki z cellulitem oraz redukcji rozstępów (ich widoczności). Poprawia ukrwienie okolicy masowanej, zmniejsza napięcie mięśniowe. Nieinwazyjna metoda walki z cellulitem. Przy regularnej aktywności fizycznej, racjonalnym odżywianiu i odpowiedniemu nawodnieniu organizmu, wspomaga modelowanie sylwetki, usunięcie cellulitu oraz zmniejszenie wyrazistości rozstępów.

RELAKSUJĄCY MASAŻ GŁOWY- Masaż głowy jest zabiegiem, którego pośrednim efektem jest lepsze zaopatrywanie cebulek włosów w substancje odżywcze i tlen. Co więcej, podczas tej czynności złuszczysz dużą ilość martwego naskórka, który zwykle blokuje pory i pobudza gruczoły do nadmiernej produkcji łoju. Oprócz powyżej wymienionych zalet, masaż ma również właściwości kojące jak również odprężające.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI (całościowy i częściowy)- Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało. W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.

MASAŻ HOLISTYCZY OLEJEM KOKOSOWYM – Dla osób które preferują dłuższe masaże o charakterze głębokiego relaksu. Uwalnia ciało oraz umysł od stresu i zmęczenia. Rozluźnia napięte mięśnie, uwalnia toksyny i wpływa pozytywnie na nasze emocje, używany do masażu olej kokosowy, wspomaga naturalną równowagę skóry. Zmiękcza, zapobiegając jej przesuszeniu, łuszczeniu, niwelując plamki na ciele.

MASAŻ LODEM (antycellulitowy - obszar ud, pośladków i brzucha) - Zimny masaż polega na przykładaniu lodu w niektóre części ciała, które są wiotkie i wymagają odchudzenia w celu poprawienia ich sprężystości i przyspieszenia spalania tłuszczu.
Działa ANTYCELLULITOWO!!!
Polepsza metabolizm skóry.
Pobudza mikrokrążenie krwi i limfy.
Przeciwdziała obrzękom.
Przed wykonaniem masażu lodem powinniśmy się rozgrzać (ciepła kąpiel, ruch, masaż).
Pośladki - Pobudza skórę do spalania tkanki tłuszczowej.Rozbija złogi-grudki tłuszczu. Redukuje cellulit.
Brzuch - Uelastycznia i napina skórę. Wzmacnia strukturę tkanki łącznej.Wskazany w terapiach nadwagi. Zapobiega wiotczeniu.
Uda - Przeciwdziała opuchnięciom. Poprawia sprężystość skóry. Dotlenia. Witalizuje.

MASAŻ  AUTORSKI - Masażysta indywidualnie dobiera odpowiednie techniki dla określonego pacjenta/-tki. Każdy z nas jest inny i potrzebuje różnych bodźców, wyczucie masażu autorskiego pozwala na przeżycie niezapomnianych chwil w atmosferze pełnej spokoju  ciepła a także radości. Techniki masażu Lomi Lomi, masaż punktów reflektorycznych, zapach olejków użytych dodatkowo podczas zabiegu,  wzmaga proces relaksu i odprężenia.