Coś dla rodziców, czyli korty tenisowe i SPA

17.12.2018

Która mama nie marzy o chwili prawdziwego relaksu? Hotelowe SPA to z pewnością rozwiązanie, które sprawi radość.

Luksusowe zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, do tego profesjonalny masaż i ekskluzywny manicure. A wszystko to w całkiem atrakcyjnych cenach. Coraz więcej hoteli SPA w górach oferuje swoim gościom atrakcyjne pakiety SPA w konkurencyjnych cenach. Taką propozycję ma dla swoich gości także Hotel Perła Południa.

Gdy mama będzie relaksowała się podczas hydromasażu lub odmładzającego zabiegu pielęgnacyjnego, tata może również zdecydować się na masaż lub wybrać się np. na kort tenisowy i potrenować swój backhand, lub forehand. Znakomitym rozwiązaniem dla obojga rodziców będą także zajęcia na sali fitness, czy też pływanie w hotelowym basenie. Tylko co z najmłodszymi członkami rodziny, gdy rodzice będą relaksować się w hotelowej strefie SPA?

Chwila wytchnienia dla rodziców, czyli dzieci pod profesjonalną opieką animatorów
Rodzinny hotel SPA w górach to hotel przygotowany na każdą ewentualność. Także na sytuację, w której rodzice relaksują się w hotelowej strefie SPA, a ich pociechy muszą pozostać pod troskliwą opieką kogoś innego. Tutaj znakomicie sprawdza się rozwiązanie, w którym hotelowi animatorzy przejmują pieczę nad dziećmi i zajmują się nimi podczas nieobecności rodziców. Organizują interesujące zajęcia i zabawy dla najmłodszych, zarówno w sali zabaw, jak i na boisku do gry w piłkę w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu. Dzieci na pewno będą zachwycone możliwością zabawy, rysowania, oglądania bajek, czy też przygotowywania projektów plastycznych.

Najmłodsi z pewnością nie będą chcieli wyjść z basenu
Hotel z basenem to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej rodzin z dziećmi. Korzyści takiego wyboru są oczywiste. Basen to idealne miejsce zarówno na zabawę, jak i skuteczny relaks dla całej rodziny. Poza tym dzieciaki uwielbiają pluskanie się w wodzie i czasem wręcz trudno je wyciągnąć z basenu. Hotel z basenem to recepta na udany pobyt w górach. Relaks, zabawa i rozwiązania na nudę w przypadku zmiennej, tak typowej przecież dla gór, aury.