Hotel z basenem – idealny sposób na wypoczynek w górach

Hotel z basenem w Beskidach – doskonały relaks w górach

Hotel z basenem bądź aquaparkiem to idealne rozwiązanie dla całej rodziny. W takim przypadku niezależnie od pogody, zabawa, rozrywka i relaks są zagwarantowane! Wybierając hotel lub pensjonat z basenem w górach, zyskujesz dodatkowo możliwość wyjątkowego wypoczynku i odprężenia po aktywnym dniu na stoku, lub górskim szlaku. Propozycja doskonała? Zdecydowanie tak! I takie właśnie udogodnienia oferuje nasz Hotel***Perła Południa w Beskidach.

Hotel z basenem w górach tuż przy stoku narciarskim

Hotel bądź pensjonat z basenem (aquaparkiem) usytuowany w malowniczych górach, jakimi są z pewnością Beskidy, to propozycja na każdą porę roku i dla wszystkich członków rodziny. Latem, relaks w hotelowym basenie pozwoli odetchnąć po pieszych bądź rowerowych górskich eskapadach. Zimą kryty hotelowy basen pozwoli odprężyć się po białym szaleństwie na stoku. Dłuższy urlop, czy jedynie weekend? Rodzinne wakacje, wypad ze znajomymi lub kilka dni tylko we dwoje warto spędzić, wybierając luksusowy hotel w górach. Najlepiej hotel z basenem krytym.

Perła Południa to obiekt, który wyróżnia znakomita lokalizacja. Bliskie sąsiedztwo stoku narciarskiego sprawia, że jest to zdecydowanie atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich miłośników zimowego szaleństwa. Hotele z basenem w górach przy stoku narciarskim to po prostu „strzał w dziesiątkę". Zapewniają nie tylko skuteczny relaks po aktywnym dniu, ale także dawkę rozrywki dla spragnionych wrażeń. Mogą być również awaryjnym rozwiązaniem na wypadek niepogody. To tylko niektóre powody, dla których warto wybrać nasz Hotel***Perła Południa.

Hotel z basenem – super atrakcje dla dzieci i dorosłych

Górski hotel z aquaparkiem spełni oczekiwania całej rodziny. Dlaczego? Wiele hoteli oferuje komfortowe noclegi w górach, kusząc nie tylko wspaniałym wypoczynkiem, ale i atrakcjami. Oferta obejmuje najczęściej weekendowe lub dłuższe pobyty w ośrodkach wczasowych w górach wyposażonych w różnego typu udogodnienia dla swoich gości. Zawsze warto wybrać hotel z dodatkowymi atrakcjami. Niektórzy z chęcią zagrają bowiem w bilard, inni skorzystają z zabiegów kosmetycznych lub sali fitness, a rodziny z dziećmi docenią z pewnością kącik zabaw. Hotel z basenem zadowoli jednak absolutnie każdego. Góry słyną ze zmiennej aury, w razie niepogody można zatem skorzystać z hotelowych atrakcji w SPA. Basen to również znakomita rozrywka dla dzieci. Czy istnieje maluch, który nie lubi zabawy w wodzie? Zadbajmy więc o atrakcyjny pobyt najmłodszych wybierając noclegi w górach w hotelu z basenem lub aquaparkiem.

Beskidy i hotel z basenem – bezpiecznie i komfortowo

Nasz Hotel*** Perła Południa to obiekt z basenem krytym perfekcyjnie przystosowanym do potrzeb wszystkich gości. Basen składa się z 5 torów i jest zasilany wodą źródlaną łagodną nawet dla skóry najmłodszych użytkowników. Nowoczesna infrastruktura hotelowo – basenowa oraz rozmaite atrakcje proponowane przez nasz obiekt zapewnią wyjątkowy relaks osobom dorosłym, a dzieciom – szaloną zabawę! Wykwalifikowany ratownik wodny będzie czuwał nad bezpieczeństwem Twoim i Twojej rodziny podczas korzystania z basenu. Ponadto pływalnia objęta jest systemem monitoringu, który zwiększa poziom bezpieczeństwa i gwarantuje szybką reakcję na nagłe sytuacje wymagające pomocy.

Beskidy to wspaniałe góry, jednak jak każde bywają kapryśne. Kiepska aura? A może po prostu potrzeba odpoczynku po aktywnym dniu? Nasz hotel z basenem oraz bogata oferta zabiegów SPA sprawią, że poczujesz się naprawdę komfortowo, a każda chwila dostarczy Ci wyjątkowej przyjemności i odprężenia.

Dla gości hotelowych korzystanie z pływalni wliczone jest w cenę noclegu. Dla pozostałych użytkowników koszty uwzględnione zostały w cenniku.

Cennik standardowy dla indywidualnych gości

✔ Normalny – 13 zł/ 60 min

✔ Ulgowy (młodzież szkolna, studenci, emeryci) – 10 zł/60 min

✔ Dziecko od 0 do 3 lat – 0 zł

✔ Dziecko od 3 do 10 lat – 7 zł/ 60 min

✔ Bilet do 3 godz. – 18 zł

✔ Bilet rodzinny (minimum 3 osoby) – 9 zł/60 min

✔ Bilet bez ograniczeń czasowych – 35 zł

Cennik dla grup

✔ Wynajęcie jednego toru (maksymalnie 7 osób) – 70 zł/60 min

✔ Wynajęcie całej pływalni (maksymalnie 35 osób) – 350 zł/60 min

Cennik karnetów

✔ Jednorazowa opłata za zakup karnetu – 20 zł

✔ 100 zł + 8% gratis = 108 zł

✔ 300 zł + 12% gratis = 336 zł

✔ 500 zł + 18% gratis = 590 zł

Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu pływalni.

Opłata za zniszczenie lub zagubienie paska-klucz do szafki 50zł.

SAUNA CZYNNA CODZIENNIE OD 15:00 do zamknięcia pływalni!

Informacje i rezerwacje:

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.

Recepcja hotelu: ☎ 18 446 90 31-33, ☎ 605 240 240

Pływalnia: ☎ 18 449 74 30

Noclegi w górach z basenem – wczasy idealne!

Najlepsze hotele w górach to te, które znajdują się w pobliżu stoków narciarskich i oferują nie tylko komfortowe noclegi i pyszną kuchnię, ale także różne atrakcje z basenem krytym włącznie. Jeśli planujesz rodzinne wakacje – uwzględnij również odpowiednie atrakcje dla dzieci. Najlepiej wybierz hotel bądź pensjonat z basenem lub aquaparkiem, który zapewnia jednocześnie opiekę dla najmłodszych. Hotele z basenem w górach przy stoku narciarskim to gwarancja udanego wypoczynku! Po kilku godzinach intensywnej jazdy na nartach albo długiej pieszej wycieczce, z pewnością zamarzysz o chwili relaksu. Hotel***Perła Południa dysponuje własnym basenem oraz dodatkowymi wodnymi atrakcjami w postaci jacuzzi lub zabiegów hydroterapii. To prosta recepta na wczasy idealne!

Ośrodki wypoczynkowe z basenem w górach – kieruj się opiniami

Hotel***Perła Południa to nowoczesny, komfortowy hotel z basenem, który zapewnia wspaniały pobyt oraz miłą i profesjonalną obsługę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście byli zadowoleni z wypoczynku i polecali nasz hotel innym. Przekonaj się o tym już dzisiaj i odwiedź nas ze swoją rodziną! Pozytywne opinie na nasz temat mówią same za siebie. Wczasy w górach w hotelu z basenem? To Perła Południa! Zapraszamy!