Weekend & SPA w górach – Beskidy zapraszają!

Komfortowy hotel SPA w górach

Wyobraź sobie weekend w luksusowym SPA – szczyty górskie, komfortowy hotel i pełen relaks. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak idealne hotele w górach istnieją! Obecnie polscy turyści doceniają wypoczynek w centrach SPA, zwłaszcza, gdy oferują atrakcyjne ceny za pełen pakiet usług. Z myślą o współczesnych turystach w malowniczej Dolinie Roztoki, w otulinie parku krajobrazowego powstał piękny hotel z nowoczesnym centrum SPA & Wellness – Perła Południa.

Hotel*** Perła Południa leży na uboczu, daleko od głównych dróg, za to w sąsiedztwie przyrody i obok wyciągu narciarskiego. Perła Południa dysponuje imponującym centrum SPA & Wellness oraz krytą pływalnią.

Weekend w SPA w polskich górach to doskonały pomysł, aby odpocząć od rutyny, naładować akumulatory i zredukować codzienny poziom stresu. A komfortowy hotel ze SPA w górach to idealne miejsce nie tylko na weekend, ale także na święta lub górski wyjazd we dwoje. Na taki wyjazd w góry wcale nie musisz wydać fortuny. Sprawdź atrakcyjne oferty w Hotelu *** Perła Południa ☎ +48 18 449-71-00 ☎ 605-240-240. Przekonasz się, że luksusowy weekend w SPA w górach jest w zasięgu Twoich możliwości.

Zabiegi pielęgnacyjne, masaże i pakiet innych usług SPA & Wellness to propozycja dla każdego, kto odwiedzi Beskid Sądecki.

Podaruj sobie chwilę luksusu i skorzystaj z naszego SPA!

Hotel SPA & Wellness – bezcenny wypoczynek

Góry przyciągają pięknem o każdej porze roku. Pobyt w ekskluzywnym ośrodku SPA w górach to znakomita oferta. Bez względu na to czy jeździsz na nartach, czy wolisz piesze wycieczki - Beskidy Sądeckie to góry dla każdego! Jeśli szukasz relaksu dla duszy i ciała – wybierz Hotel*** Perła Południa. Gdy po wędrówce malowniczymi szlakami lub intensywnym wysiłku na nartach zapragniesz odpoczynku, ukojenie znajdziesz we wspaniałym ośrodku SPA. Perła Południa zapewni Ci to, co podczas pobytu w górach jest bezcenne: swobodę, życie bez pośpiechu i relaks.

Dlaczego Perła Południa?

Hotel*** Perła Południa jest wyjątkowo położony – w Popradzkim Parku Krajobrazowym w Dolinie Roztoki u podnóża góry z ruinami średniowiecznego zamku. To hotel z tradycjami, prowadzony zgodnie z zasadą harmonijnego współistnienia człowieka z przyrodą. Właśnie w tym miejscu Beskidy odsłaniają swój wyjątkowy urok – malownicze przełomy rzeki Poprad.

Tutejsze centrum SPA oferuje bogaty pakiet usług: różnego rodzaju masaże, zabiegi hydroterapii: saunę, łaźnię parową, kąpiele wirowe, bicze szkockie i falę termiczną. Hotel*** Perła Południa zapewnia kameralną atmosferę i błogi spokój w trakcie korzystania z wielu udogodnień.

Informacje i rezerwacje:

Recepcja SPA ☎ 18 449 74 41

Recepcja hotelu ☎ 18 446 90 31-33 ☎ 605 240 240

Grafika

 

 

 

 

Grafika