Okoliczne atrakcje

Wypoczynek w Beskidach – niezapomniany pobyt w Dolinie Roztoki

Wakacje w Beskidach to doskonała propozycja dla osób, które lubią aktywny wypoczynek. To niezwykle urokliwy region Polski - daje turystom możliwość uprawiania sportów zimowych, górskich wędrówek oraz poznania interesującej fauny i flory występującej w tym regionie, m.in: endemicznego gatunku traszki karpackiej i unikalnego węża - gniewosza plamistego.

Noclegi w Beskidach

Beskid Sądecki posiada bogatą bazę hoteli turystycznych i pensjonatów, które oferują gościom nie tylko noclegi w górach, ale i wyżywienie. Warto skosztować specjałów regionalnej kuchni. Wśród ośrodków SPA wyróżnia się komfortowa Perła Południa - położona w Popradzkim Parku Krajobrazowym, w Dolinie Roztoki, nieopodal Góry Zamkowej. W Beskidach jest wiele pięknych zakątków, ale unikalna lokalizacja naszego hotelu zapewnia mu przewagę nad innymi obiektami. To miejsce dla wyjątkowych gości, które gwarantuje wysoki standard usług i doskonały wypoczynek.

Od czego zacząć zwiedzanie?

Wypoczynek w Beskidach warto rozpocząć od zwiedzenia okolicznych zabytków i podziwiania cudnych krajobrazów. Spędzając wakacje w Beskidach odwiedź koniecznie:

✔ Popradzki Park Krajobrazowy,
✔ Muzeum Regionalne,
✔ XVII–wieczną cerkiew w Szlachtowej,
✔ Park Ekologiczny,
✔ Pijalnię Artystyczną w Parku Zdrojowym.

Wakacje w Beskidach przez cały rok!

Dobra baza hotelowa sprawia, że Beskidy są chętnie odwiedzane przez turystów przez cały rok. Sprawdź dostępne terminy poza sezonem ☎ +48 18 449-71-00 ☎ 605-240-240 i skorzystaj z promocji. Święta w góralskim stylu w Beskidach to znakomity pomysł na odpoczynek od świątecznych porządków i kulinarnych zmagań. Wystarczy wybrać najlepszy obiekt oferujący niedrogie noclegi w Beskidach oraz moc innych atrakcji.

Hotel***Perła Południa to idealna opcja: zapewnia komfortowe noclegi w Beskidach, bogaty pakiet usług SPA i bliskie sąsiedztwo natury oraz przepięknych gór. Poza tym oferuje niezwykle atrakcyjne położenie w Dolinie Roztoki z malowniczym przełomem rzeki Poprad. Sprawdź i przekonaj się, że to najlepszy wybór dla Ciebie.