Oferujemy możliwość korzystania z kortów nie tylko gościom, ale też turystom odwiedzającym góry, których pasją jest tenis. Do dyspozycji oddaliśmy trzy, pokryte sztuczną nawierzchnią i oświetlone, korty tenisowe. Jeżeli szukasz aktywności fizycznej, nasz hotel to miejsce w sam raz dla Ciebie!

Cennik wynajmu kortów:

Wynajem kortu – 30 zł / 1 godz. (35 zł po zmroku).

Tenisowe wakacje? Wybierz nasz hotel
Wakacje z tenisem w górach, to popularna oferta wśród gości odwiedzających nasz beskidzki hotel. Ponieważ tenis wymaga odpowiednio przygotowanego miejsca, oddajemy do dyspozycji naszych gości korty tenisowe pokryte sztuczną nawierzchnią. Teraz nie musisz się już martwić, że podczas urlopu nie będziesz mieć dostępu do swojej ulubionej dyscypliny sportowej. W Perle Południa zadbaliśmy o wszystko. Spędź aktywne wakacje i przekonaj się, jak przyjemny jest tenis w górach.

Pytaj śmiało
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty wynajmu kortów, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością opowiemy Ci o tym, jakie warunki panują na boiskach i czego możesz się spodziewać. Wybierz hotel, w którym nie tylko odpoczniesz, ale i będziesz mieć okazję aktywnie spędzić czas. W Perle Południa to możliwe!