Impreza integracyjna dla pracowników, pomysł na firmowy wyjazd - Perła Południa

Imprezy integracyjne – pomysł na zgrany zespół lojalnych pracowników

Motywowanie pracowników do efektywniejszej pracy staje się coraz bardziej popularne. Najczęściej pracodawcy decydują się na imprezę integracyjną w restauracjach w miastach, w których znajduje się ich siedziba. Jednak my dla Was nieco inny pomysł – eventy integracyjne w górach. Organizowana przez nas impreza integracyjna to gwarancja dobrej zabawy dla wszystkich.

Wiemy, jak ważna jest integracja oraz dobra współpraca wszystkich pracowników. Dlatego specjalnie dla naszych klientów biznesowych oraz ich pracowników organizujemy różnego rodzaju imprezy integracyjne: spotkania, wycieczki, wyjazdy i wiele innych. Nasza oferta dla firm obejmuje pełne wyżywienie, zakwaterowanie oraz wiele innych atrakcji, w tym możliwość korzystania z basenu, spa czy sfery wellness. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na pakiety dla pracowników.

Taki wyjazd do hotelu w górach może być też ciekawą formą wyróżnienia dla najlepszych pracowników. Pobyt w hotelu z basenem pozwoli na pełen relaks i nabranie sił do dalszej, jeszcze bardziej efektywnej pracy każdego dnia.

Poznaj ofertę wyjazdów integracyjnych.

Skontaktuj się z nami!

 

Spraw niespodziankę zespołowi. Zaproś swoich pracowników na imprezę integracyjną!

Spotkania po pracy, wspólne śniadania i luchne pracowników. Tworzą więzi, dają motywację do wspólnej pracy. Jednak to za mało, by stworzyć lojalny zespół. Musisz wziąć sprawy w swoje ręce i dodać coś od siebie. Spraw, by Twój cel był również celem Twoich pracowników!

Pokaż swoim pracownikom, że Ci na nich zależy

Zastanów się, kiedy Ci się najlepiej myśli? Kiedy nabierasz chęci do działania? Kiedy czujesz, że możesz przenosić góry? To jasne, że nie w pracy, przy biurku czy maszynie. W chwilach relaksu! Chwile relaksu zbliżają do sukcesu.

Zapewnij chwile relaksu swoim pracownikom

Dlaczego imprezy integracyjne są tak istotne? To proste! Eventy te mają na celu jednoczyć pracowników. Dzięki nim mocne osobowości zaczynają ze sobą współpracować, stają się zespołem. Dobrze zorganizowana i przeprowadzona impreza integracyjna pokazuje pracownikom, że szefostwu na nich zależy. A to bardzo ważne!

Dlaczego wyjazdy integracyjne są tak ważne?

  1. Wyjazdy integracyjne pomogą Ci zbudować silny zespół. Jest to szczególnie ważne, jeśli dopiero tworzysz swoją firmę czy oddział. To doskonała okazja dla pracowników by lepiej się poznać!
  2. Wyjazd firmowy sprawi, że efektywność pracy Twoje zespołu będzie wyższa. Pracownicy będą zadowoleni z warunków panujących w firmie, zaczną się z nią utożsamiać, polubią ją.
  3. Imprezy integracyjne pokazują pracownikom, że szefostwu na nich zależy – wykorzystaj to! Stwórz więź ze swoimi pracownikami, zadbaj o jedność Twojej firmy. Sam wiesz, jak ważna jest lojalność pracowników względem pracodawcy!
  4. Wycieczki firmowe to skuteczny sposób by podnieść kwalifikacje zespołu. Łącząc je z serią szkoleń czy wykładów połączysz przyjemne z pożytecznym. Zabierając pracowników na imprezę integracyjną sprawisz, że poczują się zobowiązani, by chłonąć wiedzę i się rozwijać – w podzięce za zaproszenie.
  5. Nie ma co ukrywać, eventy firmowe to przede wszystkim doskonała zabawa. W ten sposób pracownicy ładują swoje baterie i zwiększają morale. Bez nich wydajna praca jest niemal niemożliwa!

Integracja dla firm, ale gdzie? W górach!

A konkretniej w Rytrze. W naszym hotelu Perła Południa.

Nie będziemy Cię namawiać. Wystarczy, że spojrzysz na zdjęcia. Pięknie tu mamy i nie podlega to dyskusji. Zgodzisz się, prawda?

Wspomnieliśmy wyżej, że wyjazd integracyjny pomoże osiągnąć założone cele biznesowe wtedy, gdy pracownicy będą się dobrze bawić. W Perle Południa nie może być inaczej!

Dlaczego warto wybrać Perłę Południa?

Pewnie pomyślisz – co rusz hotele zapraszają mnie, bym właśnie u nich zorganizował imprezę integracyjną dla swoich pracowników. Dlaczego mam zdecydować się na hotel Perła Południa?

To proste!

Perła Południa to doskonała atmosfera. To szansa na nieskrępowaną zabawę. Rytro to piękne okolice – z pewnością pomogą Twoim pracownikom naładować baterię. Malownicze widoki pomogą zapomnieć o szarej codzienności.

Teraz spójrz wyżej, gdzie napisaliśmy dlaczego imprezy integracyjne są tak istotne. Widzisz punkty wspólne? No właśnie! To idealne miejsce, by przygotować imprezę integracyjną!

Czy można chcieć więcej? Pewnie!

I to wszystko (i jeszcze więcej czeka właśnie na Ciebie!

Więc jak, widzimy się na imprezie integracyjnej w hotelu Perła Południa?

Skontaktuj się z nami!