Romantyczny weekend w Beskidzie Sądeckim (DE)

Która zakochana para nie marzy o spędzeniu choć kilku chwil w komfortowych warunkach oferowanych przez hotele w górskich kurortach? Weekend dla dwojga ze SPA w górach, to jedna z ciekawszych ofert, jakie oferują beskidzkie hotele SPA. Oprócz noclegów w pokojach o wysokim standardzie, wyposażenia oraz posiłków wywodzących się z góralskiej kuchni, na zakochane pary czekają wspólne zabiegi SPA oraz wiele innych ciekawych atrakcji przygotowanych jedynie „dla dwojga”. Właśnie dla tego wczasy w górach to idealna propozycja dla zakochanych.

Wakacje z dzieckiem  i noclegi w górach

Wczasy w górach to nie tylko propozycja dla zakochanych par, ale również dla całych rodzin. Specjalnie dostosowane pokoje oraz możliwość skorzystania z atrakcji dedykowanych dla najmłodszych gości sprawiają, że  wakacje z dzieckiem w górskim hotelu to doskonała propozycja na udany i relaksujący wypoczynek. Przecież posiadanie dziecka nie wyklucza możliwości spędzenia romantycznego urlopu, o czym wiele młodych małżeństw zapomina. Wystarczy stworzyć im odpowiednie warunki i opiekę, nawet na parę godzin, by cieszyć się romantyczną kolacją przy świecach, co niewątpliwie zapewni udany weekend w górach. Wakacje w górach, ze względu na oczekujące turystów atrakcje, to jedna z ciekawszych form aktywnego wypoczynku, który nie tylko relaksuje, ale również zbliża do siebie całe rodziny.

Zwiedź nasz hotel bez wychodzenia z domu

Zachęcamy również do zwiedzenia naszego obiektu przy użyciu aplikacji w Państwa przeglądarce internetowej, przesuwając ekran w dowolnym kierunku oraz używając menu.

 

Obejrzyj film