SPA |

Zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości zakupu bonów „Podarunek piękna”, które obdarowana osoba z przyjemnością zrealizuje w naszym centrum SPA i Wellness oddając się w profesjonalne ręce kosmetyczek i masażystów. Do tego celu oddajemy pełną gamę zabiegów na twarz, ciało oraz masaży – wystarczy tylko umówić się w wybranym terminie.

Bony „Podarunek piękna” przygotowujemy w nominałach i formie odpowiadającym Państwa wymaganiom. Można je również wykorzystać jako karnety do hotelowej pływalni. Bony (po uprzednim opłaceniu) można odebrać w recepcji hotelu lub też wskazać adres, na jaki powinny zostać przez nas przesłane.

Bony podarunkowe SPA to doskonały sposób motywowania i nagradzanie najlepszych pracowników. Istotnym jest fakt, iż bony zakupione ze środków zgromadzonych w Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych, niezależnie od ich wartości nie są obciążone składką ZUS oraz stanowią dla firmy koszt uzyskania przychodu.

Bony SPA to premia, forma uznania. Mogą być również podarowane swoim najlepszym klientom jako potwierdzenie dotychczasowej owocnej współpracy. Mogą być atrakcyjną nagrodą w organizowanych przez firmę konkursach czy promocjach.