Wakacje z dziećmi w Polsce

Wakacje w górach to znakomita propozycja dla absolutnie wszystkich – młodszych i starszych, aktywnych i ceniących sobie nieco bardziej spokojny wypoczynek, dla par, singli, a przede wszystkim dla rodzin. Wypoczynek w Polsce nie wymaga długich, męczących dla maluchów podróży i jest zdecydowanie bardziej komfortowym rozwiązaniem dla wielu rodziców. Jak jednak zorganizować wypoczynek w górach z naszymi dziećmi, aby był on prawdziwą frajdą pełną wyjątkowych atrakcji? Nasz hotel ma na to niezawodny sposób!

Wakacje w górach z dzieckiem – mamy odpowiedź na oczekiwania rodziców

Wakacje z dziećmi to niemal zawsze dla rodziców nie lada wyzwanie. Doskonale wiemy, jak istotne są tutaj odpowiednia baza noclegowa, szereg hotelowych udogodnień, np. w postaci łóżeczek dla maluchów, czy krzesełek do karmienia, a także oferta zajmująca najmłodszych gości hotelu nawet w niepogodę. Dlatego też przygotowaliśmy dla odwiedzających nas rodzin propozycję wypoczynku idealnie odpowiadającą potrzebom i oczekiwaniom zarówno rodziców, jak i ich pociech.

Udany wypoczynek z dziećmi to marzenie każdej rodziny. Co sprawi, że wakacje z maluchem, a nawet niemowlakiem, będą naprawdę udane? Z pewnością będzie to:

 • odpowiednia baza noclegowa, tj. komfortowe pokoje, przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi,
 • zakaz palenia obowiązujący na terenie obiektu hotelowego,
 • możliwość przyjazdu wraz z czworonożnym ulubieńcem rodziny – hotel, który akceptuje zwierzęta domowe,
 • smaczne, zdrowe i bogate menu przystosowane do zróżnicowanych wymagań zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Hotel *** Perła Południa dostarcza swoim gościom wszystkich wymienionych udogodnień.

Wakacje w górach z dziećmi to wiele wyjątkowych atrakcji

Rodzinny wypoczynek w górach można zaplanować zarówno w formie dłuższych wczasów, jak i w formie kilkudniowych wypadów. Weekend, czy wakacje w górach, zarówno z małym dzieckiem, jak i starszymi dziećmi, wyjazd w czasie świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy, to wyjątkowe szanse na świetne spędzenie wolnego czasu, którego mamy tak mało poświęcając się na co dzień pracy czy domowym obowiązkom.

Aby rodzinne wakacje w górach były dla Państwa niezapomnianym przeżyciem pełnym przyjemności i radości, przygotowaliśmy szereg wyjątkowych atrakcji. Nasz hotel proponuje między innymi:

 • w przypadku niepogody – fantastycznie wyposażoną salę zabaw oraz Klubik Rogasia z możliwością skorzystania z opieki animatora dla najmłodszych,
 • suchy basen z piłkami,
 • basen kryty z wodą o przyjemnej, nawet dla najmłodszych, temperaturze,
 • korty tenisowe, boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę,
 • biblioteczkę z książkowymi propozycjami dla dzieci i dorosłych.

Wymienione atrakcje, za wyjątkiem kortów tenisowych, wliczone są w cenę noclegu. Nasz obiekt znajduje się także w bliskim sąsiedztwie stoku narciarskiego, gdzie odbywają się także zajęcia szkółki narciarskiej.

Wczasy rodzinne z dzieckiem w Beskidzie Sądeckim

Beskid Sądecki to jeden z piękniejszych zakątków w Polsce – często odwiedzany przez turystów zarówno podczas letnich miesięcy, zimowych ferii, jak i poza sezonem. Wyjątkowo dobrze rozwinięta baza noclegowa gwarantuje udane rodzinne wakacje, a wczasy z dziećmi w Beskidzie Sądeckim to nie tylko jazda zimą na nartach czy tradycyjna wycieczka w góry, ale również możliwość bezpośredniego obcowania z naturą oraz zobaczenia wielu ciekawych zabytków historycznych, czy osobliwości geograficznych.

Korzyści z wyboru, jakim są wakacje z dzieckiem w górach, jest naprawdę wiele. Pamiętajmy, że:

 1. Górski klimat podnosi ogólną odporność organizmu, koi i uspokaja, a powietrze w górach wpływa znakomicie na nasz układ oddechowy oraz układ krążenia.
 2. Pobyt w górach to dobre rozwiązanie dla alergików. Zatem jeśli dziecko cierpi na alergiczne dolegliwości, w górach zapewne poczuje się lepiej. Tutaj ilość pyłków w powietrzu jest po prostu zdecydowanie mniejsza.
 3. Powietrze w górach jest czyste i pozbawione smogu.
 4. Wakacje w górach to spora dawka witaminy D, co wynika z dużego nasłonecznienia tego terenu.

 

Aktualności