keyboard_arrow_down

Rytro, Beskid Sądecki, wymarzone ferie tylko w Hotelu Perła Południa! Tak mówią nasi Goście. Zapytaliśmy ich dlaczego uważają, że to miejsce wyjątkowe i idealne na spędzenie feri zimowych? Bo stok narciarski jest na wyciągnięcie ręki, nie ma kolejek. Nie trzeba stać w korkach, bo na wyciąg z hotelu jest dosłownie kilkanaście metrów. Atmosfera na stoku, brak tłoków, przyroda, piekne widoki to wszystko sprawia, że każdy dzień jest sielankowy, spokojny, można odpocząć. Jest też lodowisko, dużo tras spacerowych, biegowych. A w hotelu kryta pływalnia, wow, można po nartach popływać, rozluźnić mięśnie, skorzystać z sauny, pójść na masaż. Co więcej hala sportowa umożliwia gry zespołowe, turnieje rodzinne i w razie niepogody można się nieźle wyszaleć! Dzieci w klubie Rogasia spędzają aktywnie czas. Rozwijają się. Robotyka, zajęcia manulane, konkurdy, gry, zabawy, zajęcia ruchowe to wszystko sprawia, że dzieciaki się nie nudzą. Odpoczywają aktywnie i pod fachową opieką animatorów. W strefie SPA każdy znajdzie coś dla siebie, zabiegi na twarz, masaże, zabiegi na ciało. Szeroki wybór. A jak poczujemy, że chcemy głębokiego relaksu to sesja w grocie solnej daje nam tą możliwość i na dodatek odstresowuje, działa zbawiennie na organizm. 

Wstajemy rano z energią, możemy zjeść pyszne śniadanie, ze specłałami do dzieci. Później danie regeneracyjne w ciągu dnia i kolacje biesiadne w Karczmie z musyką regionalną. Pysznie, domowo, swojsko, zdrowo. W hotelu odbywają się wieczory muzyczne. Bar i Resturacja serwuje pyszne desery, posiłki i napoje. Pracownicy są uśmiechnięci i panuje tutaj atmosfera domowa. Sprzyja wypoczynkowi. To miejsce magiczne i wyjątkowe, do którego się wraca. 

Dziękujemy Gością za miłe opinie i za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Liczne wypowiedzi na facebooku świadczą o tym miejscu jakk najlepiej. Jesteśmy jako pracownicy dumni z tego, że możemy tworzyć oazę spokoju i odpoczynku dla naszych gości.

 

Dziękujemy i zapraszamy!