Weekend & SPA w górach – Beskidy zapraszają!

Góry, hotel i SPA. Wszystko w jednym miejscu.

Wyobraź sobie tylko – góry, hotel i SPA. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak takie obiekty istnieją! W ostatnim czasie Polska i tanie hotele ze SPA cieszą się ogromną popularnością. Właśnie dlatego w centrum Beskidu Sądeckiego przy malowniczych szlakach i wyciągu narciarskim powstała Perła Południa.

Wyjazd do SPA w górach w Polsce to doskonały sposób na naładowanie akumulatorów i odpoczynek od całego tygodnia ciężkiej pracy oraz problemów codzienności. Weekend SPA w hotelu w górach to idealny pomysł również na święta lub wyjazd we dwoje. Dodatkowo, taki wypad w góry wcale nie musi być drogi. Z Perłą Południa przekonasz się, że i Ciebie stać na chwilę luksusu.

Zabiegi pielęgnacyjne, masaże oraz szereg innych usług naszego kompleksu SPA i Wellness, to wypoczynek dla każdego, kto tylko zechce odwiedzić Beskid Sądecki.

Grafika

 

 

 

Podaruj sobie chwilę luksusu i skorzystaj z naszego Spa!

Skontaktuj się z nami

Grafika

 

 

 

Hotel SPA & Wellness – Beskidy

Góry są piękne o każdej porze roku. Dzięki temu każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Nie ważne, czy jeździsz na nartach, czy może jesteś miłośnikiem pieszych wycieczek. Beskidy Sądeckie to góry dla każdego! Jeżeli szukasz relaksu dla ciała, poznaj Perłę Południa – hotel SPA w Beskidach, w którym odnajdziesz zgubiony, przez życie w pośpiechu, spokój.

Dlaczego Perła Południa?

Najważniejsze jest położenie naszego hotelu SPA i Wellness Beskidy. Obiekt znajduje się z dala od zatłoczonych górskich kurortów. Mimo to w pobliżu znajdziesz popularne szlaki wędrówek pieszych oraz stok narciarski w wyciągiem. Wyjazd w góry już nie musi Ci się kojarzyć z gwarem i dużą ilością turystów. Perła Południa oferuje intymną spokojną atmosferę, a dla aktywnych fizycznie, wiele atrakcji sportowych. Skontaktuj się z nami i przekonaj, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Informacje i rezerwacje:

Recepcja SPA 18 449 74 41

Recepcja hotelu 18 446 90 31-33, 605 240 240