Okoliczne atrakcje

Hotel w górach – niezapomniany wypoczynek w Beskidach

Wakacje w Beskidach to doskonała propozycja dla osób, które szukają aktywnej formy wypoczynku. Ten wyjątkowo urokliwy region Polski oferuje turystom możliwość uprawiania sportów zimowych, górskich wędrówek, ale również wielu innych atrakcji, z których musisz koniecznie skorzystać. Pocieszające jest to, że noclegi w Beskidach nie są drogie. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć, by znaleźć hotel, który spełni Twoje oczekiwania.
 
 

Noclegi Beskid Sądecki

Hotele, jakie oferuje Beskid Sądecki, nastawione są przede wszystkim na turystykę. Oferują swoim gościom nie tylko noclegi, ale i wyżywienie bazujące na serwowaniu regionalnej kuchni. Istnieją również obiekty, takie jak hotel Perła Południa w Beskidach, które do dyspozycji gości oddają SPA, baseny, korty tenisowe oraz hale sportowe. To wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych gości, oczekujących wysokiego standardu wypoczynku.
 
 

Od czego zacząć zwiedzanie?

Wypoczynek w Beskidach warto rozpocząć od zwiedzenia okolicznych zabytków historycznych i lokalnych osobliwości. Podczas urlopowego pobytu odwiedź koniecznie:
 
  • Popradzki Park Krajobrazowy,
  • Muzeum Regionalne,
  • Cerkiew w Szlachtowej,
  • Park Ekologiczny,
  • Pijalnię Artystyczną w Parku Zdrojowym.
     

Beskidy czynne przez cały rok!

Ogromna baza noclegowa sprawia, że Beskidy są chętnie odwiedzane przez turystów praktycznie przez cały rok. Sprawdź dostępne terminy poza sezonem i skorzystaj z ciekawych promocji. Dobrym pomysłem są również święta w góralskim stylu Beskidach. Możliwości jest naprawdę wiele. Ważne jednak jest to, by wybrać dobry hotel, który będzie bazą do przeżywania wspaniałych chwil w Beskidach. Perła Południa ma wszystko, czego potrzebujesz, by spędzić miło czas w otoczeniu przepięknych gór. Sprawdź nas i przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.