Weekend & SPA in the mountains – Beskidy welcomes!

SPA, góry i hotel? Trzeba przyznać, że to dość nietypowe połączenie. W ostatnim czasie tanie hotele ze SPA, zlokalizowane na terenie Polski, cieszą się ogromną popularnością również wśród gości z zagranicy. Beskidy od zawsze przyciągały turystów, ale obecnie stanowią prawdziwą gratkę.

Hotele w Polsce oferują coraz wyższy standard. Wyjazd do SPA w górach, to doskonały sposób na przysłowiowe ,,podładowanie akumulatorów” wyczerpanego ciężkim tygodniem pracy organizmu. Weekend SPA spędzony we dwoje w górach jest propozycją, którą oferują swoim klientom nie tylko renomowane hotele. Dodatkowo, taki wyjazd w góry wcale nie musi być drogi – z powodzeniem znajdziemy interesującą nas ofertę, przystosowaną do naszych możliwości finansowych.

Zabiegi pielęgnacyjne, masaże oraz szereg innych usług kompleksu SPA, to szansa na prawdziwie relaksujący wypoczynek – zarówno podczas weekendów, jak i w święta.

Hotel SPA & Wellness – Beskidy

Piękno gór o każdej porze roku, gwarantuje wypoczynek połączony z tak ważną dla naszego zdrowia aktywnością fizyczną. W razie niepogody, każdy hotel SPA w Beskidach oferuje dużo atrakcji, które zapewniają masę rozrywki oraz szereg niezapomnianych wrażeń.

Dzięki ofercie hotelarskiej SPA, weekend w Beskidzie Sądeckim można spędzić zgodnie ze swoimi potrzebami – wybierając hotel położony w samym centrum górskich kurortów bądź w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku. SPA Beskidy, jest doskonałą propozycją, nie tylko zimą, ale również latem. Poprzez taki wyjazd w góry możemy zadbać nie tylko o nasz wygląd, zdrowie i samopoczucie, ale również zapewnić sobie potrzebną dawkę ruchu.

Nie tylko SPA, czyli przysmaki kuchni regionalnej

Każdy renomowany hotel ze SPA oferuje swoim gościom również smaczną, regionalną kuchnię oraz podwyższony standard wyposażenia, co gwarantuje komfortowe warunki pobytu.