Okoliczne atrakcje DE

Niezapomniany weekend w Beskidach

 

Wakacje w Beskidach to doskonała propozycja dla osób, które szukają aktywnej formy wypoczynku. Ten wyjątkowo urokliwy region Polski oferuje turystom możliwość uprawiania sportów zimowych, górskich wędrówek, ale również wielu innych atrakcji, z których musisz koniecznie skorzystać. Pocieszające jest to, że noclegi w Beskidach nie są drogie. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć.

Noclegi Beskid Sądecki

 

Hotele, jakie oferuje Beskid Sądecki, nastawione są przede wszystkim na turystykę. Oferują swoim gościom nie tylko noclegi, ale i wyżywienie bazujące na serwowaniu regionalnej kuchni. Istnieją również obiekty, takie jak hotel Perła Południa w Beskidach, które do dyspozycji gości oddają SPA, baseny, korty tenisowe oraz hale sportowe.

Od czego zacząć?

 

Wypoczynek w Beskidach warto rozpocząć od zwiedzenia okolicznych zabytków historycznych i lokalnych osobliwości. Podczas urlopowego pobytu odwiedź koniecznie:

•      Popradzki Park Krajobrazowy,

•      Muzeum Regionalne,

•      Cerkiew w Szlachtowej,

•      Park Ekologiczny,

•      Pijalnię Artystyczną w Parku Zdrojowym.

Beskidy czynne przez cały rok!

 

Ogromna baza noclegowa sprawia, że Beskidy są chętnie odwiedzane przez turystów praktycznie przez cały rok. Sprawdź dostępne terminy poza sezonem i skorzystaj z ciekawych promocji. Dobrym pomysłem są również święta w góralskim stylu Beskidach. Wybór należy do Ciebie!